شاید شما هم جزو کسانی باشید که از فواید متعدد یخ بر روی پوست آگاه هستید و از آن بهره گرفته اید. اما اگر از مزایای آن بی اطلاع هستید، ممکن است برایتان جالب باشد که بدانید چقدر این ماده می تواند برای پوستتان مفید باشد. استفاده از یخ برای حفظ زیبایی و جوانی پوست از دیرباز شناخته شده بوده، به طوری که ملکه ی روسیه ( آکاترینا ) با گذاشتن قطعه ای یخ بر روی پوست صورت و گردنش به صورت روزانه، زیبایی اش را حفاظت و جوانیش را منجمد میکرده است.ماساژور دستی آیس رولر نیز با نگه داشتن در فریزر همانند یخ عمل کرده و بدلیل سری فلزی مدت بیشتری سرما را حفظ میکند و میتوانید بر روی صورت و بدن خود اعمال کنید.

 

 

آیس رولر در کاهش و بستن منافذ باز  پوستی  بسیار موثر است. لذت داشتن پوست صاف در ناحیه ی صورت و گردن را با گوی یخی میتوان تجربه کرد. این دستگاه میتواند در تحریک گردش خون بسیار موثر باشد و همچنین سرمهای پوستی و مواد معدنی با آیس رولر توپی بسیار راحت تر جذب میشوند. در واقع منقبض کردن عروق خونی به صورت ریتمیک از سری فواید استفاده از ماساژور یخی است.یک ماساژ سرد و خنک روی پوست می تواند اکسیژن بیشتری به پوست برساند و در نتیجه به تقویت گردش خون در پوست صورت بینجامد.تاثیرات روشن کنندگی وشفافیت پوست با استفاده ی مداوم از این دستگاه، از دیگر ویژگیهای قابل توجه آیس رولر است. جریان خون در اثر استفاده ی آیس رولر در ابتدا کاهش می یابد و برای متعادل شدن آن، بدن شروع به پخش خون بیشتری به پوست میکند که در پی آن درخشندگی و شادابی بیشتری را میتوان درپوست مشاهده کرد.

 

 

ماساژ سرد با آیس رولر با کاهش رنگدانه ها و لکه های تیره ی روی پوست به روشن شدن هر چه بیشتر پوست و یکنواختی کل رنگ پوست صورت کمک می کند. در صورتی که از آکنه های پوسته پوسته بر روی صورت خود در عذاب هستید اجازه دهید تا آیس رولر با قل خوردن بر روی پوست، معجزه ای برای شما باشند.از آیس رولر برای برطرف کردن پف زیر چشم و همچنین زیرساز آرایشی که باعث ماندگاری بیشتر و رفع نقوص آرایشی میشود نیز میتوان استفاده کرد. می توانید با ماساژ دو دقیقه ای آیس رولر بر روی پوست نواحی که میخواهید از موکن روی آن استفاده کنید در خنثی کردن درد و کاهش التهاب پوستی بهره ببرید.

 
تاثیرات دستگاه آیس رولر توپی بر روی سلامتی نیز میتواند یکی دیگر از عوامل شگفت زدگی مصرف کنندگان باشد که تسکین دهندگی، ضد تب و از بین برنده ی التهابات پوستی، رفع سر درد و سرگیجه، و بهبود سوختگی و جای سوختگی از جمله این تاثیرات است.برطرف کردن تنش های پوستی و رفع خستگی پوست، یکی دیگر از عوامل تاثیرگذاری دستگاه بر روی مشتریانش است.یکی از مشکلاتی که افراد دارای مشکلات پوستی ( پوست های آکنه دار یا دچار لکه های پوستی ) با آن درگیر هستند کنترل میزان چربی پوست است که آیس رولر ، کنترل آن را بسیار راحت کرده است. در افرادی که از داشتن آکنه بر روی پوست خود ناراضی هستند ماساژ یک الی دودقیقه ای ماساژور یخی بر روی پوست میتواند در کاهش شگفت انگیز جوش و آکنه بسیار موثر واقع شود. 

مشخصات کلی کالا:

بستن منافذ باز پوست 

کاهش و از بین برنده ی آکنه و جوش های پوستی 

صاف و درخشندگی پوست در اثر استفاده ی مداوم از آیس رولر

پیشگیری از چین و چروک و پیری زودرس 

افزایش تحریک گردش خون 

کنترل چربی و آکنه

ماساژ سرد و اکسیژن رسانی به پوست 

کاهش رنگدانه های پوستی 

کاهش تیرگی پوست

تنظیم چربی پوست

کیفیت مناسب در مقابل قیمت پایین

ظاهر شیک و خوش فرم

برطرف کننده ی تب و سردرد، سرگیجه و التهابات پوستی