خرید پستی نگه دارنده فیش برق 8 عدد | بازاری آنلاین | bazari online

نگه دارنده فیش برق 8 عدد
برای خرید پس از کلیک روی دکمه خرید کالا و تکمیل فرم سفارش ، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید ، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.
قیمت : 45,000  تومان
خرید پستی

نگه دارنده فیش برق 8 عدد

زمانیکه کارمان با یک وسیله برقی تمام میشود بهتراست دوشاخه آن را از پریز بکشیم اما بیشترافراد این کار را نمی کنند به این دلیل که هنگامی که دوشاخه وسیله را از پریز جدامی کنند فیش دوشاخه آویزان و در سطح رها می شود . که این اتفاق باعث بروز مشکلاتی نظیر خیس شدن دوشاخه ،گره خوردن و قاطی شدن آن با سیم های دیگر، به گونه ای که هربار برای پیداکردم دوشاخه یک وسیله مجبور شویم مدتی را صرف باز گردن گره و پیداکردن دوشاخه مربوطه بگذرانیم.

 

اما برای این مشکلات بهترین راه حل استفاده از نگهدارنده فیش برق می باشد. کافیست بعد از اتمام کارمان با وسایل برقی دوشاخه را درون جایگاه این نظم دهنده قراردهیم تا نظم و دکور زیبا را به فضای خانه برگردانیم. با استفاده از این وسیله دیگر سیم های وسایل دریک جا تجمع نمی یابند و جلوه نامناسبی را به محیط نمیدهند. با ترتیب می توانید هر فیش برق را درجایگاه ویژه خودش قراردهید. رنگ بندی ملایم متنوع وشیک این محصول باعث شده است درهر فضایی و با هر رنگی،زیبایی خاص و متفاوتی را ایجادکند. همچنین با استفاده از رنگ های مختلف این محصول می توانید فیش هر وسیله را  در جایگاه های با رنگ متفاوت قراردهید و از آن به عنوان نشانه برای پیداکردن سیم وسیله مربوط استفاده کنید.

این کالا کاربردهای دیگری نظیر جایگاه برای قراردادن مسواک ، لیوان ، حوله، پارچه،لیف، ژیلت، سیم شارژر، بطری های دسته دار و... دارد . سیم های شارژر امروزه از پراستفاده ترین سیم هایی است که روزانه با آنها سروکار داریم. برای درهم نشدن سیم های شارژر موجود درخانه ، کافیست این سیم هارا درون نظم دهنده قرار دهید تا علاوه بر در امان ماندن شارژر از ضربه و آسیب ، باعث افزایش ماندگاری آن و حفظ نظم باشد.تنها کافیست کاغذی که روی چسب نظم دهنده وجود دارد را جدا کنید و سپس این جایگاه را در محل مورد نظر نصب کنید و از کاربرد و طراحی ویژه آن بیشترین استفاده را ببرید. جنس این وسیله از پلاستیک مقاوم است به گونه ای که وسایل سنگین را نیز می تواند به خوبی نگهدارد و چسب محکم آن باعث باقی ماندن نگهدارنده بر روی دیوار می شود.

قیمت8عدد از این محصول45000 تومانقیمت : 45,000  تومان
خرید پستی