کیت تمیزکننده لوازم دیجیتال

همه ما لوازم الکترونیک زیادی را درخانه یا محل کار خود داریم که بسیاری از آنها قابل حمل و بسیار پر استفاده هستند. وسایلی مانند تلفن همراه، لپتاپ، ایرپاد، هندزفری و ... . این وسایل نیز مانند هر وسیله دیگری نیاز به تمیزی دارند؛ زیرا به دلیل استفاده زیاد و روزمره بسیار کثیف میشوند و حتی میتوانیم بگوییم جز آلوده ترین وسایلی هستند که میتوانیم داشته باشیم. شست و شو و نظافت وسایل الکترونیک مانند تمیز کردن باقی وسایل نیست. همانطور که میدانید بسیار حساس هستند و آسیب پذیری بسیار بالایی دارند که با کوچکترین خطایی ممکن است بسوزند و از بین بروند و یا نیازمند تعمیرات سنگین و پر هزینه شوند. در ادامه به محصولی میپردازیم که با استفاده از آن شما میتوانید خیلی راحت و امن وسایل الکترونیکی پر استفاده خود را تمیز کنید.

کیت تمیز کننده لوازم دیجیتال وسیله ای بسیار کمیاب است که بسیار نیز کاربردی میباشد و شما با استفاده از آن میتوانید حتی درزهای وسایل دیجیتال خود را تمیز و گردگیری کنید. این کیت مناسب برای تمیز کردن گوشی، کیبورد، صفحه لپتاپ و مانیتور و گوشی و تبلت، داخل و روی ایرپاد و انواع هندزفری و ... میباشد. تمیز کردن تمامی این لوازم نیازمند وسایل مختص به خود هستند که شما با خرید این کیت نیاز به خرید چندین کیت با سری های مختلف ندارید و با خرید یک پکیج تمامی نیاز های خود را من باب تمیز کردن سطوح و درزهای مختلف، بر طرف میکنید. برای تمیز کردن لوازم دیجیتال علاوه بر وسیله و ابزار مناسب، شما نیازمند مایع شست و شوی مناسب نیز هستید که به لوازمتان کوچکترین آسیبی وارد نشود.

این پکیج دارای براش با موی بلند برای تمیز کردن درز ها، پین در آوردن کلیدهای کیبورد میباشد که بسیار نیز آسان برای استفاده هستند. برای مایع تمیز کننده به شما یک اسپری پاک کننده تعلق میگیرد که دیگر دغدغه بابت اسیب دیدن لوازمتان ندارید. همچنین در این پکیج سری خودکاری با اندازه های متفاوت از جنس های سیلیکون و براش نرم و اسفنج برای پاک کردن بین درز ها و داخل هندزفری وجود دارد. برای اطمینان بیشتر از جهت اسیب نرسیدن به وسایل نیز یک دستمال نانو در این بسته بندی تهیه شده است.

قیمت این محصول 320000 تومان